Mikołajkowy Kiermasz Rodzinny to bez wątpienia tradycja naszej szkoły
W tym roku, postanowiliśmy wrócić do dawnej formuły i ponownie przenieśliśmy się do krainy Mikołaja, zlokalizowanej w ciepłej (na przekór Biegunowi ) sali gimnastycznej.
Pogoda na zewnątrz tworzyła klimat i zachęcała do zabaw na śniegu, a atmosfera w środku, przyczyniła się do wielu życzliwych spojrzeń i uśmiechów.
Czas umilały nam występy dzieci, których pokazy ściągnęły licznie przybyłych gości, a dzięki aktywnej pracy rodziców budżety poszczególnych  klas zostały zasilone.
Wieczór ten wprowadził nas w grudniowy czas i rozpoczął okres przygotowań do Świąt.
6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki, wiele klas udało się na wycieczki do kina, sali zabaw, kręgielni .......
co się działo na miejscu i kogo mieliśmy zaszczyt gościć ....wytropi czujne oko czytelnika :-)